לכל עסק בימינו חייב להיות אתר אינטרנט טוב שיציג אותו ושיהיה למעשה כרטיס הביקור של העסק. אם בעבר בעלי עסקים היו משקיעים כספים רבים בהכנה של כרטיסי ביקור ובשיטות פרסום דומות, הרי שהיום כל הפרסומים נעשים דרך האינטרנט ולכן בעלי העסקים פונים לקבלת שירות של בניית אתרי אינטרנט.

לא אחת קורה שמי שרוצה לפתוח לעצמו אתר מחליט גם לעשות את זה בכוחות עצמו על ידי תוכנות שונות, ובין אם מקבלים שירות של בניית אתרים או שבונים אתר לבד, צריך לקנות דומיין. דומיין זה שם האתר והיום אפשר לשלם על דומיין מחירים שונים. אחת מההצעות הטובות ביותר והמשתלמות ביותר היא לקנות דומיין ב- 49 ₪, ואין ספק שזו הצעה שלא רבות משתוות לה.

הקמת אתרבשנים האחרונות לא היו גופים רבים אשר היו מוסמכים למכור דומיינים ישראלים עם סיומת co.il. בזמן האחרון חל שינוי ויותר רשמי דומיינים נפתחים, מה שהביא לתחרות גדולה בענף ובעקבות זאת להורדת מחירים. מי שרגיל לקנות דומיין במחיר ממוצע של 65-70 ש"ח בוודאי ישמח לשמוע שכיום ניתן לרכוש דומיין במחיר סביר ביותר של 49 ש"ח, מה שמקרב את מחירי הדומיינים בארץ למחירים של דומיינים בחו"ל, שכן עד כה לא היה ברור מדוע הישראלים עולים פי 2 ולפעמים יותר ממקביליהם בתפוצות.

השקעה באתר האינטרנט

חשוב להבין שאומנם לבחור עסקה של דומיין ב- 49 ₪ זה צעד חכם שכדאי לעשות, אך לא בכך מסתכמת ההתעסקות באתר האינטרנט. אי אפשר ליצור אתר, בין אם על ידי חברה מקצועית ובין אם על ידי תוכנה שמורידים למחשב ובעזרתה יוצרים את האתר, ולא לקדם אותו ולא להשקיע בעיצוב שלו ובתחזוקה שלו. זה ידוע שאתר שבו התכנים מתחלפים הוא אתר שיותר קל לקדם אותו, ולכן רוב בעלי העסקים כן משקיעים גם בכיוון הזה.

האתר הוא פני העסק

קידום של אתר שנעשה על ידי חברה מקצועית יכול גם הוא לעלות מחיר שאינו גבוה, כך שבסופו של דבר כל ההוצאות של בעלי העסקים על אתרי האינטרנט הן אינן גבוהות מידי. השילוב שבין בחירת חברת קידום שאינה יקרה ומידי ובין עסקה של דומיין ב- 49 ₪ הוא שילוב טוב במיוחד שאנשים רבים לא מוכנים לוותר עליו, ובצדק. 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *