אתר לעסק

הרבה מאוד בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אינם מבינים עדיין את החשיבות של אתר לעסק. אפילו כשאנחנו נמצאים בעשור השלישי של שנות האלפיים, שלושים שנה אחרי שהאינטרנט נכנס לחיינו. רבים עדיין סבורים שאין להם צורך באתר אינטרנט, יש מי שמתרץ זאת בטענה שהם נמצאים בפייסבוק וזה מספיק, אחרים מסבירים שהם רשומים באינדקסים מקצועיים וזה מספק מבחינתם. 

אך זה לא מדויק, אי אפשר לשווק את העסק, מוצרים ושירותים, אם לא מחזיקים אתר אינטרנט עשוי היטב. אם רוצים למשוך לקוחות לרכוש מאיתנו מוצרים ושירותים, לייצר איתנו תקשורת רציפה, אנחנו חייבים להציג בפניהם אתר אינטרנט פעיל, מעודכן, בנוי היטב ומעוצב בצורה יפה ונוחה לשימוש. 

לפני שנסביר מדוע זה חשוב לפנות לשירות של בניית אתר תדמית, צריך להדגיש, כל עסק וכל בעל מקצוע זקוק לאתר אינטרנט שיענה על הצרכים שלו. לא מדובר בצרכים דומים לכל העסקים, אך כן יש חשיבות דומה לכל האתרים והצורך בהם דומה. 

למה זה חשוב?

ראשית, עצם הנוכחות בזירה הוירטואלית היא חשובה. אם יחפשו אותנו אנחנו צריכים להיות שם. לא רק בשביל שימצאו אותנו, אלא גם בשביל שלא יגלו שם רק את המתחרים שלנו. 

שנית, דרך אתר אינטרנטי עם לוגו שלנו אנחנו יכולים להציג את כל המידע על העסק שלנו, על המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים ללקוחות, מידע על העבר שלנו ועל התוכניות לעתיד. 

שלישית, להבדיל מעמוד פייסבוק או עמודים באינדקסים חיצוניים, יש לנו שליטה מלאה על האתר, על המידע שמופיע בו, על הפונקציות שהוא כולל, וכן באופן כללי אנחנו יכולים לייצר הרבה יותר מידע דרך האתר מאשר דרך אמצעים אחרים. בצורה כזו יש לנו אפשרויות רבות למשוך אלינו לקוחות ולמכור להם מוצרים ושירותים. 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *