גוגל הוא הדף המרכזי בו אנשים משתמשים היום באינטרנט. למעשה ניתן לומר בפה מלא כי אם אתה לא נמצא בגוגל אתה לא קיים. עסק שלא מופיע בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל יפסיד כסף רב ויאבד תנועה לאתר שלו. ברגע שאין תנועה גדולה באתר הרווחים של העסק מצטמקים ואנו מפסידים כסף רב. על כן בכדי לנהל עסק רווחי אנחנו צריכים להיות בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל. זהו בדיוק הכוונה של קידום אתרים אורגני. קידום אתרים אורגני משמעו להבטיח כי אנחנו נהיה במקומות הראשונים בגוגל ונרוויח תנועה ערה יותר לאתר שלנו. בשורות הבאות נפרט לכם שיטה אחת לביצוע של קידום אתרים או בשמו הנפוץ יותר קידום אורגני.
קידום אתרים

מה המשמעות של בניית קישורים?

גוגל פועלת באמצעות זחלנים הפועלים על פי אלגוריתמים מסוימים. הזחלנים רצים בכול האינטרנט ונכנסים לכל דף אינטרנטי. במהלך החיפוש שלהם הזחלנים מדרגים את האתרים השונים לפי פרמטרים קבועים וכך נקבע המיקום שלנו בגוגל. האלגוריתמים של גוגל הם כה סודיים עד שאין אדם מחוץ לחברה שיודע על פי מה נקבעים האלגוריתמים של גוגל. עם זאת ישנה מוסכמה כי אחד הדברים החשובים ביותר שעל פיו נקבע המיקום בגוגל הוא נושא הקישורים אל האתר שלנו. ככל שיותר אתרים איכותיים מקשרים לאתר שלנו כך הדירוג שלנו בגוגל יהיה יותר גבוה. זוהי עבודתו של מקדם אתרים לדאוג להשיג את אותם קישורים וזוהי אומנות בפני עצמה להשיג את הקישורים הללו. לא כול אחד יכול להשיג קישורים איכותיים ורק מקדם איכותי וטוב ידאג להשיג את הקישורים הטובים ביותר לאתר שלכם.

האם קישורים עדיין כה חשובים היום?

במהלך השנים גוגל עדכנה את האלגוריתם שלה מספר פעמים, בעבר קישורים נחשבו לדבר הכי חשוב שיש באלגוריתם של גוגל וכך חברות קידום האתרים התייחסו אל קידום האתרים בצורה זו. כיום ישנה מוסכמה כי ערך הקישורים ירד וישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על דירוג האתרים בגוגל. עם זאת רוב המומחים מסכימים כי על אף שערך הקישורים ירד עדיין ישנה חשיבות גדולה לקישור אתרים ועדיין צריך להשקיע גם באפיק זה. על אף שיש להשקיע באפיקים נוספים עדיין צריך להשקיע בבניית קישורים איכותית ועלינו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר בכדי להבטיח דירוג גבוה של האתר שלנו. מכיוון שהאלגוריתם של גוגל כל הזמן משתנה ומתעדכן עלינו להבטיח כי האתר שלנו יקודם על ידי מקדם הדואג להתעדכן כל העת בשינויים שגוגל עושה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *