אין ספק לגבי החשיבות של בניית אתר אינטרנט לעסק אולם בעלי עסקים רבים טועים בכך שהם לא מבצעים בדיקת רקע פשוטה אודות בונה האתרים או חברת בניית האתרים עמה הם רוצים לעבוד. בשל העובדה שאנשים רבים יכולים פשוט לצפות במדריך אונליין ולהקים אתרים בעצמם הרי שכל אחד יכול להציע את עצמו כפרילנסר בתחום בניית האתרים. ההבדלים בין בונה אתרים/חברת בניית אתרים באמת מקצועיים לבין פרילנסר חסר ניסיון או שאינו מספיק מקצועי הם עצומים וניתן לזהות זאת באיכות העבודה, בתיק העבודות, באופן שבו אותו פרילנסר מדבר אתכם ומתנהל מולכם ועוד. 

עבודה בזול עלולה בסופו של דבר לעלות הרבה יותר יקר:

הדבר הראשון שבעלי עסקים מנסים לעשות כשהם נכנסים לעולם האינטרנט ורוצים להרים אתר חדש לחברה שלהם הוא כיצד הם יכולים לחסוך בעלויות. הם מבצעים השוואת מחירים וקרוב לוודאי יבחרו בהצעה הזולה מבין כולם – אולם באיזה מחיר? אנו כמובן לא בעד גזל ולא חושבים שאתר תדמית פשוט לחברה או אפילו אתר עם כמה פיצ'רים ובקשות שבעל העסק ביקש במיוחד – עשוי לעלות 10 אלף ויותר. אלו מחירים לאתרים מורכבים יותר, אתרי חנות אלקטרונית ועוד. עלות אתר יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים בהתאם למערכות הנדרשות בפיתוח והבקשות המיוחדות של בעל החברה עבור האתר שלו. אולם אתר תדמית רגיל, מקצועי ואיכותי עם עיצובים בסיסיים וכמה עמודים בסיסיים צריך לעלות כ-3-5 אלף שח לכל היותר. עבודה עם ספקים זולים בהגזמה (אתרים באלף שח ומטה) עשויה לעלות לכם הרבה יותר לאחר מכן.

לסיכום; בניית אתרי אינטרנט חיונית מאוד לכל עסק אולם חשוב לעבור רק עם חברה מקצועית ומנוסה. בדקו את תיק העבודות של החברה. צרו עמנו קשר טלפוני לכל הפחות (כדאי להיפגש עם בונה האתר או נציג החברה אם אפשר) ובדקו המלצות אודות החברה לפני שתתחילו לעבוד אתה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *