ככה תפיצו את הספר שלכם באמאזון

ישנם לא מעט אנשים כיום אשר מעוניינים לכתוב ספר, אך רבים מהם נמנעים מלנסות להגשים את חלומם ולנסות להוציא לאור את הספר שלהם מכיוון שכיום מרבית הוצאות הספרים בררניות ופוסלות את מרב הספרים אשר מתקבלים מכותבים אנונימיים. אולם, כיום, בעידן המודרני, ישנה אלטרנטיבה לכל אדם המעוניין להוציא לאור ספר שהוא כתב על אף שהוא קיבל סירוב מחברות הוצאה לאור כאלו ואחרות. האלטרנטיבה הזו קרויה: אמאזון.

כיצד תוציא את הספר שלך לאור באמאזון

באמאזון ניתן להוציא לאור כל ספר בעלויות נמוכות. הספר אשר יוצא לאור יוצע למכירה באמאזון. הוצאת ספר לאור דרך אמאזון והצעתו למכירה באמאזון מעניקות לספר יכולת להיות חשוף לאוכלוסייה בארץ בעולם באופן רחב היקף ולכן, רבים בוחרים בשיטה זו בכדי להוציא לאור ספרים. לפני שאתה שולח את ספרך לאמאזון כדאי שתבדוק היטב שהוא נטול שגיאות תוכן או בעיות טכניות שונות מכיוון שלרוב ספרים מעין אלו יפסלו ולא יועלו. אף על פי שכל אחד יכול להעלות לאמאזון ספרים באופן עצמאי כיום, כדי שהספר אכן יהיה איכותי ולמשוך אליו קהל לקוחות פוטנציאלי אשר מעוניינים לרכוש אותו כדי לקרוא אותו, כדאי מאוד להיעזר במומחים בתחום העלאת ספרים לאמאזון.

קונטנטו דה סמריק – לבחור בהוצאה לאור הנכונה

קונטנטו דה סמריק הינה הוצאה לאור הקיימת מזה כעשור. קונטנטו דה סמריק בראשותו של נתנאל סמריק מסייעת לכל כותב להוציא לאור את ספריו וחושפת אותם לקהל קוראים רחב על ידי שימוש באמצעי שיווק דיגיטליים הרלוונטיים למציאות העכשווית. מלבד שרותי הוצאה לאור בארץ ושיווק הספר ברמה הגבוהה והטובה ביותר, קונטנטו נאו, חברת הבת של קונטנטו דה סמריק מסייעת לכל כותב אשר מעוניין להפיץ את ספרו באופן בינלאומי לפרסם את ספרו באמאזון עם כל מה שכרוך בכך, לתרגם את הספר לשפה המדוברת בו באותה המדינה בה הוא מעוניין לפרסם אותו, ליצור קשרים עם חברות הוצאה לאור בחו"ל ולפרסם את הספר בחו"ל.

קונטנטו דה סמריק היא הבחירה הנכונה כאשר מעוניינים להוציא לאור ספר בארץ או בחו"ל.

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ממי כדאי לקנות כרטיס סים בינלאומי בשנת 2023?
לפני הטיסה לחו"ל יש הרבה דברים שצריך לדאוג להם. אחד מאותם דברים, הנחשב לאחד החשובים ביותר, הוא לדאוג...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
מיתוג עסקי- חובה לכל עסק
  מאמר זה יעזור לקוראים להבין מהו מיתוג עסקי וכיצד הוא יכול להוביל להצלחה של חברה או מוצר אותו היא...
קרא עוד »
אוק 29, 2013
קורס פייתון לילדים
שפת התכנות Python היא שפת תכנות ברמה גבוהה, קלה ללמידה ורב-תכליתית. מתכנתים משתמשים בו לפיתוח אתרים,...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022