גיוס עובדים באבטחת מידע

עולם אבטחת המידע הוא עולם שהולך ומתפתח בעיקר משום שככול שעולם התקשורת והמחשוב גדל – כך גם גדלות הסכנות והאיומים על עולם המחשוב, שכוללות פריצה אל מחשבים של חברות וארגונים, הדלפת מידע מהרשת, מתקפות טרור על מחשבים אישיים ונייחים, כמו גם הוצאת מידע ממכשירים חכמים. לכן דרושים אנשי אבטחת מידע באופן הולך וגובר.

כיום, לא חסרים סיפורים אודות מתקפות סייבר על גופים גדולים ארגונים ומוסדות. לכן פונים אותם ראשי ארגונים אל מומחי סייבר על מנת להגן על המידע שקיים במערכת. הביקוש הגדול לאנשי אבטחת מידע מוליד משכורות יפות בעיקר בתחום ההייטק.

קראו עוד על: גיוס עובדים באבטחת מידע

אבל כמה מרוויחים בעולם אבטחת המידע? הנה מספר נתונים:

על פי סקרים שהתבצעו בקרב יותר מחצי מיליון מומחי סייבר, נמצא כי מומחים באבטחת מידע ירוויחו שכר חודשי ממוצע של 18,000 שקלים. השכר כמובן קשור למיקום של המשרה, לוותק של העובד ולמספר משתנים כמו השכלה שרכש המועמד, וותק במשרה קיימת, אופן התפקוד או סטטוס לימודיו. חשוב לדעת כי אנשי אבטחת מידע מתחילים ירווחו שכר של 12,000 שקליםלחודש והשכר יעלה ויכלול גם בונוסים ושאר הטבות בהייטק.

שכר חודשי של מומחי סייבר עם ניסיון

מומחי סייבר עם ניסיון יוכלו להרוויח בקלות שכר חודשי ממוצע של יותר מ 20,000 שקלים בעוד שהביקוש לאנשים אלה הולך וגובר. לכן חשוב למצוא עבודה בהייטק דרך לוחות דרושים מעולים וכאלה שמתמקדים בעיקר בתחום הסייבר ההייטק והתוכנה. עם כדאי להבין כי בשל עלייה באנשי ההייטק שמחפשים משרות בארץ בתחום אבטחת מידע וסייבר ובכול רחבי העולם, תיתכן ירידה בשכר הממוצע. ובכול זאת מדובר בשכר חודשי ממוצע שנחשב גבוה לכול הדעות ומלווה בדרך כלל בהטבות שונות שמקבלים בתחום ההייטק.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *