ספק ותשתית אינטרנט

אחת הבעיות המאתגרות ביותר שיכולות להיות לנו עם ספקיות האינטרנט היא העובדה שבעת תקלה אנו מוצאים את עצמנו מתרוצצים בין הספק לתשתית בניסיון לקבל מענה לתקלה שלנו, שממזמן כבר לא נחשב לשירות מהיר בשל המעבר בין החברות וזמן ההמתנה בטלפון. הלקוח הממוצע לא יודע כיצד לזהות האם התקלה שלו היא בתשתית או קשורה לספק ולכן כאשר האינטרנט לא עובד הוא מתקשר ישירות לגוף שמכר לו את החבילה שזה ככל הנראה יהיה הספק. ואז מעבירים אותו לשירותי התמיכה ולאחר המתנה ארוכה מגלים שיש בעיה עם התשתית או שהשירות עם הספק אינו מצליח ומזמינים לו טכנאי כדי שיגיע למקום.

החשיבות של ספק ותשתית במקום אחד:

כאשר הספק והתשתית מטופלים על ידי גוף אחד אתם לא צריכים למצוא את עצמכם רודפים אחרי נציגי שירות שמפילים את האשמה אחד על השני. אתם לא צריכים לקבל שתי חשבוניות מ2 מקומות שונים. כמובן שאינכם צריכים לשלם עבור שני השירותים בנפרד. כיום תוכלו לקבל את הכול תחת קורת גג אחת בחברת טריפל סי. ספק אינטרנט ותשתית במקום אחד. מעבר לכך – תהיה לכם שליטה על החבילה שלכם בכל זמן נתון, באמצעות המשתמש שלכם באינטרנט באתר החברה וללא צורך בהמתנה לנציג. תוכלו לבצע שינויים בחבילה כרצונכם, להתאים את מהירות הגלישה ונפח החבילה לצרכים שלכם ועוד.

היתרונות של חבילת הדאבל של טריפל סי:

  • מקבלים את שני השירותים במקום אחד ולכן גם השירות לקוחות יהיה ממקום אחד.
  • חיבור מהיר ושימוש בתשתיות הסיבים האופטיים הנחשבים לקדמת הטכנולוגיה בתחום תשתיות האינטרנט.
  • ניתן להתנתק מהשירות במהירות וללא צורך בהמתנה לנציג, שיחות עם נציגי שימור לקוחות ועוגמת נפש רבה שתצברו בדרך. הכול מתבצע בקלות דרך אתר החברה.
  • המחירים של טריפל C כוללים מע"מ ולכן חוסכים לכם בעלויות.
  • חיסכון נוסף בעלויות יהיה בחבילה אחת מול גוף אחד ולא בשירותים נפרדים מגופים שונים.
  • אין התחייבות – אף אחד לא מחזיקים אתכם בכוח. לא אהבתם את השירות? תוכלו להתנתק בכל עת מאתר החברה.
  • ניתן להשכיר נתב אלחוטי בעשרה שקלים לחודש.
  • ניתן שדרג את החבילה ולקבל כתובת IP פרטית.

כל מה שאתם צריכים במקום אחד:

חברת טריפל סי מתמחה באספקת שירותי תקשורת לבית ולעסק. בין היתר החברה מספקת שירותי דאבל – כלומר חיבור של ספק ותשתית ממקום אחד. כמו כן תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות תקשורת והכול תחת קורת גג אחת ושירות לקוחות 24/7. צרו קשר לפרטים נוספים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *