אין ספק כי פיתוח אוטומציה מהווה את אחת הדרכים הנוחות והמומלצות ביותר, עבור כל מי שמעוניין לשדרג את תנאי השכר שלו ואת איכות העבודה שלו. הדבר נכון במיוחד עבור בודקי תוכנה ידניים, אשר מבזבזים שעות ארוכות על בדיקת ידנית ואיטית של התוכנות השונות. אך מי שעוסק בתחום של פיתוח אוטומציה, מסוגל לפתח תוכנה שמטרתה לבדוק את התוכנה המקורית. בצורה כזו, ניתן לחסוך לא מעט זמן ולבצע את העבודה בצורה הרבה יותר יעילה. מסיבות אלו בדיוק, מפתח אוטומציה הפך לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בעולם ההייטק, היות וחברות התוכנה השונות מבינות את היתרונות העצומים בתפקיד ואת התרומה שלו לתפוקת העבודה הכללית.

 

כל הסיבות ללמוד פיתוח אוטומציה

כאמור, מדובר היום על אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם ההייטק, כך שאין שום ספק כי מי שיבחר ללמוד את התחום, ירוויח לעצמו מקצוע מבוקש ומשתלם ביותר. אז למה כדאי להיות מפתח אוטומציה? רוב חברות התוכנה מחפשות אחר מפתח אוטומציה, על מנת לשלב אותו בעבודה השוטפת. בדרך כלל, השכר ההתחלתי מגיע לאזור ה- 15 אלף ₪, ולאחר מכן ניתן לשדרג את השכר בהתאם לניסיון בתחום. מפתחים מקצועיים בעלי וותק של מספר שנים, יכולים להגיע לשכר של 30 אלף ₪ ואף יותר. מדובר על שכר הרבה יותר גבוה והרבה יותר מפנק, מאשר שכר ממוצע של בודק תוכנה ידני. לכן מומלץ לשקול בחום את הלימודים, על מנת לשפר את תנאי העבודה ואת תנאי השכר. ניתן היום למצוא קורס אוטומציה אונליין, כך שכל אחד יכול ליהנות מהתוכן של הקורס בכל זמן ובכל מקום.

לסיכום, כל מי שעובד בתור בודק תוכנה ידני חייב לבחון את האופציה ללמוד פיתוח אוטומציה, היות ומדובר על שדרוג משמעותי בשכר ובסוג העבודה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *