במה טובות הרצאות מספרים?

הרצאות

אותנו לימדו מגיל צעיר, שהספר הוא חבר טוב של האדם ואנחנו צריכים לקרוא כמה שיותר. זה נכון ובאמת אנחנו צריכים לקרוא בלי הפסקה. אך חשוב מאוד לדעת שקיימת עוד אופציה דרכה אנחנו יכולים לקבל מידע רלוונטי, אפקטיבי ומחכים עבורנו. מדובר בהרצאות.

במהלך השנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מרצים, אנשי תקשורת וגורמים אחרים אשר מעבירים הרצאות לקהל הרחב. מרבית האנשים מעבירים הרצאות לכל מי שמזמין אותם, אחרים מעבירים הרצאות בעיקר במקומות עבודה, מוסדות חינוך, בצבא, ארגונים ועמותות ועוד. דוגמא טובה לכך הוא צבי יוגב שמעביר הרצאות בתחומים שונים, בין אם מדובר בתחומים שהוא למד והוא עוסק בהם, למשל, ניהול משא ומתן, ובין אם מדובר על תחומים אחרים בהם הוא מתמחה.

הרצאות

הרצאות יכולות להיות טובות מספרים או סרטים, לצורך העניין, מסיבות שונות. אנחנו יכולים למצוא הרצאות בסדרי גודל שונים, וכאמור גם בנושאים שונים. החוכמה היא לדעת למצוא הרצאה שמעניינת אותנו מחד, ומאידך מרצה כמו צביקה יוגב שיודע להעביר אותה. בדיוק כמו שאנחנו צריכים למצוא ספר בנושא שמעניין אותנו אשר נכתב על ידי סופר שיודע לכתוב אותה, כך אנחנו צריכים למצוא הרצאה אשר מועברת על ידי מרצה שיודע להעביר אותה. שוב, דוגמא טובה לכך הוא צבי יוגב שמעביר הרצאות בנושאים שונים, למשל ניהול משא ומתן, אושר ומבנה המוח, ומעביר הרצאות מאוד מעניינות בנושאים אלו.

להרצאות יש יתרונות שונים על ספרים, בין היתר בכך שמדובר בעניין פרונטאלי, במסגרתה אנחנו יכולים לקבל מידע עדכני ועכשווי, אנחנו מקבלים כלים שונים מהאנשים שמעבירים אותם, אנחנו יכולים לקבל תשובות לשאלות שיש לנו ועוד. מדובר על דברים שספר לא יכול להעניק לנו בהכרח. מה עוד שבהרצאה, הרבה פעמים מתבצע תהליך של דיאלוג עם אנשים אחרים, עצם זה שאנחנו לא לבד בהרצאה אלא יש עוד גורמים שמאזינים לה כמוהו ויש להם מה להגיד, יכול לעזור גם לנו.

צבי יוגב ואחרים מעבירים הרצאות בנושאים שונים, אנחנו יכולים להזמין אותם לעסק או אלינו הביתה, וליהנות משעה-שעתיים מהנות ומחכימות מאוד.

לעוד מידע על הרצאות, לחצו כאן…

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זיכרון דברים  – מה המשמעות המשפטית של זה
כשאנחנו מחליטים לבצע הסכם מסוים, ולא משנה אם מדובר הסכם שמתייחס לעסקה של רכישת דירה, רכב, או כל דבר אחר...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
כמה מרוויח מפתח אוטומציה?
מה השכר של מפתח אוטומציה? הסיבה העיקרית שמובילה לכך שבודקי תוכנה ידניים רבים בוחרים ללמוד פיתוח...
קרא עוד »
פבר 07, 2022
ערוצים לשיווק באינטרנט
  בעידן שלנו כשהאינטרנט והרשתות החברתיות משחקים תפקיד עיקרי בשיווק עסקים, לא מספיק כבר לפרסם את העסק...
קרא עוד »
אוג 27, 2013