אתריום – למה ערכו שווה פחות מביטקוין?

Atherium Digital Currency הוא מטבע קריפטוגרפי שמטרתו לפתור את הבעיות של מדרגיות, שימושיות ואבטחה. זהו גם מטבע דיגיטלי מבוזר הבנוי על ה-Ethereum blockchain. בעזרת המטבע הדיגיטלי Atherium, העולם יכול להתחיל לראות איך זה יכול להיות.

אתריום הוא מטבע קריפטוגרפי שמטרתו לחולל מהפכה בעולם עם הטכנולוגיה המהפכנית שלו. זה יאפשר לכל אחד להיות בעל נכס דיגיטלי משלו ולבצע עסקאות מבלי לדאוג כמה הם הולכים להוציא על עמלות.

המטבע הדיגיטלי Atherium הוא מטבע קריפטוגרפי מבוזר שמטרתו להיות המטבע הקריפטו הראשון שייעשה בו שימוש בעולם האמיתי. הוא מבוסס על קריפטוגרפיה מתקדמת ותוכנן להיות מאובטח ואמין. המטבע עוצב על ידי צוות מפתחים מרקעים שונים. , שעבד גם ברשת בנקור. ישנם מספר יתרונות בשימוש במטבע הקריפטו של אתריום. בראש ובראשונה, הוא נועד לשמש את כולם, כך שאין צורך בידע או מיומנות מיוחדים כדי להשתמש בו. המטבע גם תוכנן להיות מאובטח ואמין, מה שאומר שעסקאות יאושרו מהר מאוד אפילו אם הם נעשים על סכומי כסף קטנים. Atherium Atrium הוא מטבע קריפטוגרפי שעוצב על ידי צוות בינלאומי של מפתחים נלהבים. , המטבע שואף להפוך למטבע מבוזר ואמור לחולל מהפכה באופן שבו אנשים רואים כסף בעולם. זה ישמש במקומות שבהם לא מקבלים מזומן או כרטיסי אשראי, לרבות חנויות, מסעדות ובאינטרנט.

מדוע הוא שווה ערך פחות מביטקוין?

כנראה שהביטקוין קיבל יחסי ציבור נרחבים וטובים יותר בשנים האחרונות מאז עלייתו לאוויר והמטבע של אתריום עדיין איננו פופולרי ומוכר כמו הביטקוין. לכן כרגע פחות משתמשים בו מאשר בביטקוין ולכן גם הערך שלו שווה עדיין פחות מערכו של הביטקוין. האם זה צפוי להשתנות בעתיד? זה תלוי כמובן במדד הפופולריות של האתריום לעומת הביטקוין כפי שנבחן בעתיד.

למידע נוסף, בקרו באתר ביטס אוף גולד >>>

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה מרוויח מפתח אוטומציה?
מה השכר של מפתח אוטומציה? הסיבה העיקרית שמובילה לכך שבודקי תוכנה ידניים רבים בוחרים ללמוד פיתוח...
קרא עוד »
פבר 07, 2022
בניית אתרי אינטרנט – רק עם חברה מקצועית
אין ספק לגבי החשיבות של בניית אתר אינטרנט לעסק אולם בעלי עסקים רבים טועים בכך שהם לא מבצעים בדיקת רקע...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
מענה אנושי
  אין תחליף לאדם המספק מענה אנושי. ארגונים גדולים וכן עסקים בינוניים וקטנים הגיעו למסקנה זו בשנים...
קרא עוד »
יונ 13, 2013