כרטיסי ביקור נפוצים מאוד בקרב עסקים גדולים וקטנים כאחד, ניתן למצוא כרטיסי ביקור גם בחברות ענק עם אלפי עובדים וגם לעצמאיים ולבעלי מקצועות חופשיים. מדוע אנשים עדיין מדפיסים כרטיסי ביקור בעידן בו לכל אחד יש טלפונים ניידים? משום שכרטיסי ביקור עושים עבורנו שירות גדול, הרבה מעבר למסירת מספר הטלפון שלנו ללקוח פוטנציאלי.

 

קודם כל, כרטיסי ביקור מעבירים מסר. באמצעות עיצוב גרפי מקצועי, כרטיסי ביקור יכולים ליצור תדמית עסקית נכונה ורושם טוב על הלקוח. כרטיסי ביקור שעוצבו באופן מקצועי ומקורי יתנו רושם של חברה מקצועית, ייחודית ואמינה, והרי הרושם הראשוני הוא חשוב ביותר בעיני הלקוח, שבוחר, לעיתים אף באופן לא מודע, בחברה אחת על פני המתחרים.

 

מעבר לעיצוב כרטיסי הביקור ומגוון היתרונות שהוא נותן לעסק, יש משהו במסירת כרטיסי ביקור שאין בשום מוצר שיווקי או פרסומי אחר. וזוהי תחושה של שירות אישי, שבעל העסק / המקצוע / העובד הספציפי שנתן לנו כרטיס ביקור, רוצה שניצור קשר אישי איתו, תוך הסכם בלתי רשמי כי הלקוח יקבל פה שירות אישי ומענה מיידי בכל עניין. זה המסר העיקרי שאנו מעבירים למעשה במסירת כרטיס ביקור המכיל את מספר הטלפון האישי שלנו. גם אם מופיע טלפון על גבי פליירים או מגנטים שהדפסנו, התחושה היא תחושה מסחרית ושיווקית, לעומת כרטיסי ביקור שנותנים תחושה של יחס אישי ללקוח כמו ששום מוצר לא יכול לתת.

 

אין להתעלם מהקידמה, וכדאי ואף מומלץ ביותר להדפיס על גבי כרטיסי הביקור שלכם גם ברקוד המאפשר ללקוח לסרוק ולשמור בקלות את כל פרטי יצירת הקשר בטלפון הנייד שלו. בכך אפשר לנצח בכל החזיתות – גם לתת יחס אישי, להעביר את המסר הרצוי באמצעות העיצוב הגרפי של כרטיסי ביקור, וגם לאפשר ללקוח לשמור את הטלפון שלנו באופן הכי פשוט ומהיר, דבר שיבטיח שפרטי הקשר שלנו לא יאבדו לעולם.

 

כרטיסי ביקור מודפסים לעולם לא יעלמו מהעולם, אין דרך פשוטה וטובה יותר מלהעביר ללקוח פוטנציאלי מסר של "אנחנו חברה רצינית ומקצועית, ואני כאן לשרותך באופן אישי לכל דבר שתרצה", מאשר להגיש לו כרטיס ביקור מעוצב.

 

כמובן אין להשקיע רק ביצירת גרפיקה מקצועית, אלא גם לבחור בבית דפוס שידפיס לנו כרטיסי ביקור איכותיים, עדיף שיהיו בציפוי למינציה על מנת להבטיח שכרטיסי הביקור שלנו ישמרו לאורך זמן רב. ציפוי למינציה שומר על הכרטיס במראה חדש ויפה גם לאחר שנים רבות, ומגן על הנייר מפני נזקי מים, רקיעה ובלאי. כרטיסי ביקור עם למינציה יכולים להגיע בגימור מט או מבריק לבחירתכם, וכדאי מאוד להתייעץ עם המעצב הגרפי שיצר את עיצוב כרטיסי הביקור בקשר לגימור המומלץ והמתאים ביותר עבור כרטיסי הביקור שלכם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *