קיימים יתרונות רבים לפיתוחן של אפליקציות לאנדרואיד

מכשיר מתקדם

 

מתוך הפעולות השונות שאנשי השיווק של עסקים כאלה ואחרים יכולים לבצע, אין ספק כי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד זה רעיון טוב במיוחד.

אם בעבר היינו רגילים לכך שפרסום במדורי העיתונות או באתרי האינטרנט השונים היה מספיק כדי לגרום לחשיפה יותר גדולה של העסק, הרי שהיום הכללים השתנו, וכל אנשי השיווק של העסקים צריכים להיות מודעים לכך.

אפליקציות, בין אם הן לאייפון ובין אם הן לאנדרואיד, יכולות לגרום לכך שהעסק ייחשף להרבה יותר לקוחות בארץ ובעולם, ובסופו של דבר משמעות הדברים היא כלכלית ולכן להשקיע בפיתוח של אפליקציה לאנדרואיד זו השקעה חכמה שמחזירה את עצמה במהרה.

פעולות שנות שניתן לעשות באפליקציה

חשוב להבין שאם בשנת 2007 היה יתרון מובהק למערכת ההפעלה של אייפון, הרי שהיום זה כבר לא כך כיוון שהפילוג הוא כמעט שווה בין מערכת ההפעלה של האייפון ובין זו של האנדרואיד, ולכן כדאי להזמין שירותים גם של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

אפליקציה כזאת יכולה לא רק לתרום לפרסום העסק, כיוון שזו יכולה להיות גם אפליקציה אינפורמטיבית או אפליקציה שאפשר לבצע בעזרתה כל מיני פעולות אשר כוללת את ניצול יכולות המכשיר והתכונות שלו. יש גם אפליקציות שמאפשרות ללקוח לבצע רכישות שונות ואין ספק שזה נוח ללקוח, כי הוא יכול להתעדכן במה שקורה מבלי שיהיה עליו להיות צמוד למחשב שלו.

האפליקציה עוזרת למיתוג העסק

אי אפשר להתכחש לעובדה שלפתח אפליקציה לאנדרואיד זה גם למתג את העסק בצורה מסוימת ובמקום מסוים, וזאת כיוון שהלקוחות פשוט מצפים לכך. מבחינת הלקוחות הישראלים, וגם העולמיים, עסק שהשקיע בפיתוח של אפליקציה לאנדרואיד הוא עסק שרואה, לפני הכול, את הנוחיות של הלקוח והוא עסק שנראה שמנהלים אותו ברצינות.

מידע נוסף בעמוד הבא:

http://www.shimara.co.il/index.php?Page=Article&id=3

רוצים להישאר בעניינים? עשו לייק לשימארה אפליקציות בפייסבוק.

 

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון אתרי וורדפרס – מידע חשוב
וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר שיש. היא נמצאת בשימוש על ידי יותר ממחצית מאתרי האינטרנט והיא...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023
בניית אתר חנות – איך עושים את זה בצורה יצירתית?
ישנן דרכים שונות כיצד למשוך את הלקוחות שלנו לרכוש מוצרים אצלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות...
קרא עוד »
פבר 17, 2022
5 טיפים לבחירת מורה פרטי לאנגלית דרך האינטרנט
מעוניינים להתחיל ללמוד אנגלית ברצינות ולהעלות הילוך מבחינת הרמה הלימודית? דעו לכם כי תוכלו למצוא...
קרא עוד »
פבר 27, 2021