את מה שפעם היה אפשר להשיג בעזרת שרתים עסקיים, היום אפשר להשיג יותר בנוחות, בזמינות גבוהה ותוך חיסכון כספי ניכר, על ידי הטמעת פתרונות ענן חכמים. כל מה שרציתם לדעת עליהם – עננים בגובה העיניים.

 

משאבים בלתי מוגבלים היישר מהאינטרנט

הרעיון הבסיסי של פתרונות ענן חכמים מבוסס על העובדה שכולנו משתמשים באינטרנט לצרכים עסקיים, כל הזמן. ופה, מקבלים משאבים עסקיים שזורמים אל העסק או ממנו, דרך תעבורת רשת. הכוח של המחשוב והמשאבים שאפשר ליהנות מהם בצורה כזאת הם בלתי מוגבלים.

 

לא צריך לקנות ציוד מיוחד

כל מי שמשתמש במחשב ויש לו חיבור לאינטרנט יכול להטמיע פתרונות ענן חכמים. הם נדרשים ושימושיים במיוחד לעסקים. הם חוסכים את הצורך לקנות ציוד יקר ערך, אין צורך לרכוש שרתים, אין צורך בתוכנות מדף חיצוניות, אין צורך בציוד תקשורת או מערכות גיבוי. הכל נמצא שם, ממש בתוך הענן.

 

שירותים עסקיים בהיקף הרצוי

פתרונות ענן לעסקים מקנים שירותים עסקיים בהיקף הרצוי, ולא משנה כמה עמדות עבודה או כמה משתמשים קיימים בעסק. ניתן להטמיע את השירות בעסקים קטנים או בחברות גדולות ולבצע שינויים בכל פעם שהעסק בצמיחה או בשינוי, אם מספר העובדים משתנה או שהצרכים השתנו. אנטי וירוסים, גיבויים, תוכנות עסקיות, מעבדי תמלילים, פתרונות של ניהול קשרי לקוחות, מאגרי מידע, הכל נמצא בהישג יד ובענן.

 

שקיפות מלאה, הטמעה מהירה

ניתן להצטרף ולרכוש פתרונות ענן חכמים, מהיום להיום, מהרגע להרגע. ומה שחשוב כל כך – נהנים משקיפות מלאה. אין עלויות נסתרות, יודעים מראש בדיוק מה מקבלים וכמה זה עולה. הפתרונות מופעלים ללא צורך בהעסקת אנשי מחשבים. גיבוי, ניטור ותפעול נעשים על ידי חברה חיצונית, עם זמינות מלאה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *