בנק תמונות הוא למעשה מאגר שבו יש כמות גדולה של תמונות שמסודרות לפי קטגוריות על פי פרמטרים שונים, כמו נושא, גודל, סגנונות, סוגי קבצים ועוד. בנקים של תמונות קיימים בעיקר באתרי אינטרנט שמהם אפשר להוריד את התמונות.

בנק תמונות מספק תמונות שונות כאמור עבור מי שצריך לעשות שימוש בתמונות לצורך המחשה או עיצוב של מוצרים מסויימים. זה יכול להיות עבור אתר אינטרנט, עבור גרפיקאים, עיתונים ולמעשה כל מי שצריך לעשות שימוש בתמונות שאותן ניתן למצוא במהירות ולהוריד למחשב באופן מיידי.

יש בנקי תמונות שגובים תשלום עבור כמות תמונות, עבור מנוי חודשי ויש כאלה שמאפשרים להוריד תמונות בחינם.

 

איך מוצאים בנק תמונות

כאמור, בנק תמונות ניתן למצוא ברשת. רוב מאגרי התמונות הם בשפה האנגלית. לכן אם תחפשו בגוגל את המילה בנק תמונות, או מאגר תמונות באנגלית, תמצאו בראש התוצאות אתרים מובילים שמספקים תמונות.

תוכלו להיכנס אליהם ולראות את הסגנון שלהם, מחירים ועוד ולראות אם בנק כלשהו מתאים לכם.

אם אתם לא בטוחים, תוכלו להתייעץ לגבי בנק תמונות מסויים או רעיונות לבנק תמונות שיתאים לכם יותר בקבוצות בפייסבוק רלוונטיות לעולם של מאגרי תמונות. קבוצות של גרפיקאים, מעצבי אתרים, בלוגרים ועוד יהיו רלוונטיות.

בנוסף בנק תמונות ניתן למצוא באתרים של צלמים פרטיים שמאפשרים לרכוש את הצילומים שלהם ולעשות בהם שימוש בתנאים שנקבעו. אם יש צלם שאתם אוהבים את הסגנון שלו, תוכלו לבדוק באתר שלו אם יש לו בנק תמונות לרכישה ושימוש.

 

מה חשוב לדעת כשמורידים תמונה מבנק תמונות

עיניין זכויות היוצרים הוא חשוב מאוד! זה ששילמתם לתמונה לא אומר שאתם יכולים לעשות בה כל שימוש שאתם מעוניינים לעשות בה. גם במאגרים חינמיים יכולים להיות תנאים כמו מתן קרדיט ואחרים. חשוב מאוד שתקראו את התנאים לשימוש בתמונות על מנת שלא תואשמו בעבירה בהפרת זכויות יוצרים. אם אתם לא בטוחים שהבנתם את התנאים, תוכלו להתייעץ גם על זה.

 

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר שלנו – https://killermedia.co.il/.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *