פורטלים הקוונים הם מאוד פופולאריים ביותר מאחר ויש להם מגוון רחב של תוכן והם קלים לשימוש. הם גם אחראים לעליית המסחר האלקטרוני והקמעונאות האלקטרונית.  פורטל הוא פלטפורמה מקוונת עבור חברה או ארגון להציג את עצמם בפני העולם. פורטל הוא בעצם ממשק בין החברה ללקוחותיה.

פורטל יכול להיות אתר אינטרנט, אינטראנט או בלוג, אך ניתן להשתמש בו גם עבור פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, פינטרסט ויוטיוב. התוכן של פורטל צריך להיות רלוונטי ומעניין לקהל שלו. זה צריך להיות קל לניווט ולספק גישה לכל המידע הדרוש למשתמשים שלו.

פורטלים מאפשרים לחבר משתמשים לאתרים אחרים. הם משמשים תעשיות רבות כדרך לקידום מותג, מוצר או שירות.

מהו פורטל?

פורטל מועדון לקוחות הוא אתר אינטרנט המאפשר למשתמשים לגשת למידע ולתכנים שהם מעוניינים בהם. זה יכול להיות חנות מקוונת, מנוע חיפוש או רשת חברתית. פורטל מציע שירותים כמו ביקורות, חדשות, מאמרים, בלוגים וסוגי תוכן אחרים למשתמשים שלו.

פורטלים הם צורה חדשה של יצירת תוכן. ניתן להשתמש בהם כדי ליצור, לאחסן ולשתף מידע. כמו כן, הוא מהווה אתר אינטרנט שבו משתמשים יכולים למצוא מידע, משאבים ושירותים.

פורטל זו דרך מצוינת לעזור למשתמשים למצוא את מה שהם צריכים. זה נותן להם מקום ללכת בו הם יכולים לחפש תשובות לשאלותיהם, לקרוא מאמרים שרלוונטיים לנושא הנדון ואפילו לחלוק את דעתם בנושא. פורטלים הם גם דרך מצוינת לתקשר עם לקוחות, אבל הם גם דרך מצוינת ליצור תוכן לנושאים ספציפיים.

יתרונות השימוש בפורטלים:

כותבי תוכן יכולים לנהל בקלות את התוכן שהם מייצרים ולהפוך אותו לזמין ללקוחותיהם בפלטפורמה אחת. ניתן לעשות זאת ללא צורך לבזבז זמן על מספר פלטפורמות במקביל, מאחר והכל נעשה במקום אחר. 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *