בדורות הקודמים האמינו שבארצות הברית הכסף צומח על העצים. כיום, ברור לנו שזה לא עובד כך, אבל מי שמבין את המהפכה הדיגיטלית יכול לייצר הכנסה וללמוד איך עושים כסף באינטרנט. שימו לב כי כסף באינטרנט לא צומח על העצים אבל הוא מגיע על ידי שימוש בנכסים דיגיטליים מניבים ובמכירות מקוונות. 

חנות מקוונת, איקומרס 

דרך מאוד מקובלת לעשיית כסף באינטרנט היא להקים חנות מקוונת. מכיוון שהכל כיום מוכרים באינטרנט, אתם יכולים פשוט לשים את האצבע על משהו שמעניין אתכם או לחפש מוצרים מבוקשים ולהתחיל למכור. כמובן, החוכמה היא ללמוד את הכלים הנכונים לבניית של חנות, איך לשווק אותה, איך להביא טרפיק (תנועה לאתר). מרגע שיש לכם חנות אחת ואתם מתחילים לצבור ניסיון ועוד ידע, אין שום מניעה להקים עוד חנות ועוד אחת. 

מכירות ללא אתר מכירות 

אם אתם מחפשים דרך לשפר את ההכנסה וליצור כסף באינטרנט אבל אין לכם עניין להקים חנות, זה אפשרי. ניתן לייצר מכירות גם ללא חנות, באמצעות טכניקות ופלטפורמות שונות. לדוגמא, ניתן למכור דרך אמזון, ניתן למכור דרך איביי, אפשר להשתמש בשיטת המכירות דרופשיפינג. 

מהו שיווק שותפים ואיך הוא מייצר הכנסה 

דרך אחרת ליצור הכנסות היא להצטרף לשיווק שותפים. שיווק שותפים מאפשר ליצור הכנסה באינטרנט על ידי הפניית גולשים לביצוע רכישה. אם יש לכם אתר אינטרנט, סרטוני יו טיוב, עמוד אינסטגרם או כל נכס דיגיטלי אחר, זה פוטנציאל להכנסה בשיטת השיווק הזאת. בכל פעם שאתם מטמיעים קישור באתר שמוביל לרכישה (לאחר שהצטרפתם לתוכנית שותפים עם מותג או יצרן מסוים), אתם יוצרים ערוץ להכנסה. כל מי שמגיע דרך הקישור שלכם ומסיים את הגלישה עם רכישה שווה לכם עמלה.  

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *