אם בניתם חנות חדשה באינטרנט בשביל למכור את המוצרים שהעסק שלכם מציע למכירה, בוודאי השקעתם בפיתוח של החנות הווירטואלית, עיצבתם אותה בכדי שתבלוט בתוך הנוף של המתחרים שלכם ועשיתם כל דבר אפשרי על מנת שהחנות תהיה בולטת ונבחרת על ידי קהל לקוחות גדול יותר מכל חנות מתחרה באינטרנט. יחד עם זאת, מעבר לשלבים הללו הנחוצים בתהליך בניית אתר מסחרי, חשוב מאוד שתחליטו כיצד לקבל תשלום מהלקוחות שלכם. ניתן כיום לקבל כרטיס אשראי באתר שלכם או לשלם באמצעות פייפאל. אם יש לכם אתר wooCommerce תוכלו להטמיע תוסף סליקה לחנות ווקומרס באתר באמצעות שילוב של תוסף סליקה באופן קל, מהיר ונוח תוך כמה דקות.

כיצד תבחרו תוסף סליקה לאתר שלכם?

בשוק המגוון של וורדפרס ישנם מאות אלפי תוספים זמינים שמאפשרים לבצע פעולות מבלי שתצטרכו לפתח משהו פרטי בעצמכם. חלק מהתוספים הללו מוענקים בחינם וחלק מהם דורשים תשלום בעבור הורדת התוסף או בעבור שימוש חודשי.  כאשר מעוניינים לרכוש תוסף של חברת סליקה לאתר כדאי מאוד לרכוש תוסף רשמי של חברת סליקה אשר מפותח ישירות על ידי חברת סליקה והיא נותנת אחראיות על הפעילות שלו.  חשוב שהחברה תציע מתן מענה במקרה של תקלות בצורה מדויקת ומהירה וכן שהיא תציע עדכונים לתוסף הסליקה שכן, עולם הסליקה הוא דינמי ומתעדכן כל הזמן ועל כן, חשוב שהחברה תבצע שינויים בסולק בהתאם לעדכונים שונים.

מה עוד חשוב לדעת על תוסף סליקה לחנות שנבנתה ב WooCommerce?

כיום ישנן חברות שונות המציעות לכם לרכוש תוסף סליקה לחנות שנבנתה ב WooCommerce. מעבר לפרמטרים שצוינו לעיל, שחשוב מאוד לבדוק טרם רוכשים תוסף סליקה לאתר מהי הזמינות והאבטחה של תוסף הסליקה כאשר חשוב שהוא יאפשר קבלת תשלום בצורה מהירה עם אבטחת מידע בתקן PCI, תמיכה במטבעות שונים, תמיכה בשפות, חיוב דחוי, עיצוב העמוד שיתאים למראה האתר שלכם ועוד.

קראו עוד על פתרונות סליקה לעסקים באתר קרדיט2000

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *