כרטיסי ביקור אשר מלווים אותנו כבר שנים רבות הם אחד המוצרים החשובים ביותר עבור כל עסק מכל סוג, שכן בלעדיו בית העסק ו/או האדם אשר מציג עצמו כחלק מהעסק, נותר ללא זהות וחזות עסקית. ישנם כאלה אשר חושבים שעידן כרטיסי הביקור הם נחלת העבר וכי כרטיסי ביקור אינם נצרכים בשנת 2014 בעידן המחשבים והסמארטפונים.

אומנם היום ניתן לשלוח את כל פרטי ההתקשרות עם האדם או בית העסק באמצעות הודעת SMS או באמצעות שיטות טכנולוגיות כאלו ואחרות אשר עומדים לרשותנו כיום, אך את המקצועיות ואת החזות העסקית לא ניתן לשדר באמצעות שום אמצעי אחר.

הדפסת כרטיסי ביקור, גם בשנת 2014, הינה מצרך חשוב מאוד עבור כל עסק אשר רוצה להציג עצמו כעסק מקצועי, יציב ואמין.

ניתן לשלב אמצעים טכנולוגיים על אותם כרטיסי ביקור מודפסים שנחשבים מיושנים ובכך לשלב בין אמצעי התקשורת הותיקים עם הטכנולוגיה המודרנית, למשל על ידי הדפסת קוד QR על גבי כרטיסי ביקור אשר יכול להכיל בתוכו מגוון גדול של נתונים אשר הלקוחות יכולים לסרוק באמצעות טלפון חכם ובדרך זו לשלב בין חזות עסקית מקצועית ומסירת כרטיסי ביקור בדרך הותיקה לבין קדמת הטכנולוגיה מבלי לאבד את ה-א'-ב' של פגישת עסקים מוצלחת.

הדפסת כרטיסי ביקור ניתן לבצע בכל בית דפוס קטן כגדול ובאמצעות מכונות דפוס שונות. ישנם בתי דפוס אשר מדפיסים כרטיסי ביקור באמצעות הדפסה דיגיטלית, וישנם כאלה המדפיסים כרטיסי ביקור בהדפסת אופסט.

שתי הטכניקות הללו יביאו בסופו של דבר לאותה התוצאה של מוצג מוגמר שאותו נוכל להגיש ללקוחותינו על ידי הצבתם על דלפק בבית העסק או באמצעות מסירה מיד ליד בעת פגישה עסקית או אפילו פגישה מקרית עם לקוח, ספק או שותף עסקי פוטנציאלי.

לסיכום, כרטיסי ביקור והדפסת כרטיסי ביקור עדיין חשובים עבור יצירת זהות עסקית נכונה, כזו שתותיר את הרושם המקצועי הנכון בעיני הלקוחות – יצירת תדמית עסקית של עסק אמין וזהות חיובית בעיני לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, גדולים כקטנים. כרטיסי ביקור הכרחיים עבור כל עסק, בכל פגישה. חלקו כרטיסי ביקור לכל אדם אשר הנכם באים לידי אינטראקציה עסקית כזו או אחרת וצרו את הרושם שהנכם עסק מקצועי, לגיטימי ואמין.

לעוד מידע על פרסום או פרסום בישראל היום, לחץ כאן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *