קונסלות המשחק השונות הם לא דבר זול. כאשר ישנה תקלה אצלכם בבית בקונסולה, כמו כל מכשיר חשמלי שמתקלקל, זה דבר מרגיז. הנטייה הראשונה היא לחפש את הטכנאי הזול ביותר ואולי גם הזמין ביותר בכדי שהתקלה תתוקן במהירות האפשרית ובמחיר הנמוך ביותר. אמנם, חשוב לדעת כשמדובר במכשירים יקרים ורגישים כמו קונסולות משחק צריך ידע מקצועי רלוונטי בכדי לטפל בתקלות, ולא כל אדם שמצהיר על עצמו שיודע לתקן אותם, אכן יודע לעשות זאת כמו שצריך.

אז איך נדע לבחור מעבדה של מקצוענים ולא של חאפרים?

בחיפוש בגוגל תוכלו למצוא לא מעט אנשים המתיימרים לדעת לתקן את קונסולות המשחק, כפי שכבר כתבנו, בכדי לדעת שהמכשיר נמצא בידיים בטוחות, יש צורך לחפש את המקצוענים ביותר. אם אתם או חבריכם אינם מכירים מעבדה מסוימת מקצועית, תאלצו למצוא אחת כזאת באמצעות האינטרנט. בכדי לדעת שאכן מדובר באנשי מקצוע מומחים, שימו לב האם מדובר באנשים שהתמחו בתיקון של רכיבי חומרה מורכבים ויש להם ניסיון עבר בתיקון קונסולות משחק, או בטכנאי 'חאפר' שמנסה לתקן על סמך ידיעותיו במכשירים אחרים.

למה זה משתלם להשקיע במעבדה טובה?

מכשירי הקונסולה הם מכשירים יחסית רגישים, אם תביאו אותם ל'חאפר' אולי הוא יוכל לתקן את התקלה, אבל יכול להיות מאוד ש'על הדרך' הוא יגרום לבעיות אחרות או יפגע ברכיבים מה שעלול להוביל לסבב של מסירות לתיקונים שמלבד שיגרום שהמכשיר לא יהיה אצלכם בבית זמין לשימוש, תצטרכו לשלם סכום גבוה הרבה יותר מאשר ההפרש שאולי דורשת מעבדת מקצוענית. ולכן מסירה של המכשיר למעבדה מקצועית, גם אם היא פחות זמינה או יותר רחוקה ויקרה, יכולה בסופו של דבר להשתלם גם מבחינת מהירות התיקון והמחיר. מידע נוסף באתר https://www.anyfix.co.il/

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *