מתלבטים מה לעשות כאשר אתם ניגשים למלאכה של בניית האתר שלכם ואיך להתחיל בכלל? מחפשים אחר מאגרי תמונות מומלצים לאתר החדש? במאמר הזה נעשה לכם סדר ונסביר לכם בדיוק מה עליכם לעשות על מנת לצאת לדרך עם בנייה מהירה של אתר אינטרנט שיוכל לעמוד בציפיות שלכם ויאפשר לכם למשוך גולשים שיביעו עניין בתוכן שנמצא בו.

קודם כל בוחרים דומיין

בשלב הראשוני שתצטרכו לבחור שם דומיין. צריך לשים דגש על בחירה של שם שיהיה קל לאנשים לזכור ולקשר עם שם האתר ומה שנמצא בו. כך תוכלו להגדיל את הסיכויים שגולשי עבר ימשיכו להגיע אל האתר שלכם ולבדוק את התוכן שנמצא בו לאורך תקופה ארוכה.

בחירה של אחסון מתאים

לאחר שבחרתם את שם הדומיין, תצטרכו לבחור אחסון עם נפח תעבורה מספק. בדרך כלל בעבור אתרים חדשים אחסון עם שרת משותף ונפח תעבורה מצומצם יספיקו. אם תראו שבעתיד האתר שלכם גודל ומושך גולשים רבים, לא אמורה להיות שום בעיה להחליף את האחסון לאחסון פרטי עם נפח תעבורה גדול יותר ושרת מהיר.

חיבור בין הדומיין לאחסון

בשלב הזה תצטרכו לקשר בין כתובות ה – DNS של הדומיין והאחסון. לאחר שתעשו זאת תצטרכו לחכות מספר שעות עד שהאתר יעלה לאוויר. כשזה יקרה תוכלו להמשיך הלאה ולהתמקד בהליך הבניה של האתר שלכם תוך כדי התמקדות בכל הפרטים הקטנים של התהליך.

הקמת האתר ועיצובו

בשלב הסופי כל שיישאר לכם לעשות זה להקים את האתר עצמו. תוכלו לעשות שימוש במערכת מוכנה שתאפשר לכם לבנות אתר ללא ידע מקדים או לתכנת בעצמכם אם יש לכם את הידע הנדרש. כך שאם אתם רוצים להקים בלוג למשל, שימוש במערכת של וורדפרס עשויה לענות על כל הדרישות שלכם ולאפשר לכם לבנות אתר בקלות וללא כל ידע מקדים.

בכדי להפוך את האתר למוצלח, כמובן שתצטרכו לשים דגש גם על הפן העיצובי בעזרת מאגרי תמונות ועל הדרך שבה תשווקו אותו, ולפיכך יהיה כדאי לכם להמשיך ולהתעמק בכל מה שאתם יכולים לעשות על מנת להגדיל את הסיכויים של האתר שאתם הולכים להקים להצליח בסופו של דבר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *