סירטוני תדמית- video head

 

סירטוני תדמית הם הדרך החדשה לשווק מוצר או עסק חדש בצורה מיקצועית, אסתטית ואיכותית. סירטוני תדמית בעצם מראים לצופה סירטון באורך של 5 דקות עד 20 דקות לכל היותר בו מסבירים ללקוח על טיב העסק או המוצר.

סירטוני תדמית לא יכולים להיות מתוחכמים מידי מאחר והם פונים לקהל לקוחות סלקטיבי. סרטון תדמית הוא לא פרסומת טלוויזיונית שמשודרת לכלל הצופים אלא הצופה שרואה אותו עושה זאת מתוך בחירה, לכן הסרטון צריך להיות תמציתי, מסכם ועינייני, ללא טוויסטים ונגיעות קולנועיות. סוג נוסף של סירטוני תדמית הוא סרטים שנועדו למטרת הדרכה או בטיחות. סרטוני תדמית כאלה ניתן לראות בחברות תעופה לפני ההמראה, בכנסי הסברה בצבא או בחברות גדולות.

טווחי המחירים של סירטוני התדמית משתנים לפי סדר הגודל של הסירטון. אם אורכו נע בין דקה לשתי דקות הקרנה הוא יכול להגיע ל 2,000 שקלים. אם אורכו הוא 2 דקות עד 4 דקות הקרנה הוא יכול לנוע בין 3,000 ל 12,000 שקלים. וכאלה שעולים על 10 דקות דורשים הפקה מלאה עם כל אנשי הצוות שאמורים להיות בסט ויכולים להגיע עד ל 100,000 שקלים.

אז למה דווקא לעשות סרטוני תדמית ב video head?

Video head  היא חברה שקיימת כבר שנים רבות ועוסקת בעיקר בהפקת סירטוני תדמית. כל סירטי התדמית אותם מפיקה video head מותאמים לבקשת הלקוח וכל זה מתבצע על ידי תחקיר מעמיק על הנושא המבוקש והכרתו בצורה יסודית של כל אנשי ההפקה. השירות שניתן ללקוח הוא שירות מלא והלקוח לא נדרש לנווט את דרכו דרך ספקים שונים, הכל קורה באחריות מלאה של החברה. יחד עם זאת ניתן לראות כי החברה נתנה שירותיה לחברות גדולות בארץ, דבר המעיד על הצלחתה והצלחת סירטוני התדמית. 

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקים לפלייסטיישן 4 – האם כשיצא 5 ימשיכו להתאים ל- 4?
תחום הגיימינג מעורר עניין אצל אנשים רבים. במיוחד בקרב מי שאוהב את התחום והמשחק הדיגיטלי, והוא אוהב...
קרא עוד »
דצמ 08, 2019
חיפוש עובדים בחינם – אונליין VS אופליין
כיום יש לא מעט בתי עסק שונים אשר מחפשים עובדים במגוון דרכים. הדרכים העיקריות ביותר הן: אונליין - כלומר...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
קורס ג'אווה סקריפט לילדים או קורס פייתון לילדים – מה ההבדלים?
לימודי מחשבים ותכנות כבר מגיל קטן יכולים לסייע לילדים שלכם לפתוח אינספור דלתות בעתיד. עולם התכנות...
קרא עוד »
יונ 02, 2021