משמעות הלייקים בפייסבוק

 

העולם שבו אנחנו חיים היום הוא עולם שאפשר לאפיין אותו על ידי שני דברים עיקריים, והם: תחרותיות וטכנולוגיה. יש היום עסקים פרטיים לכל דבר ועניין, ומכל סוג יש הרבה עסקים פרטיים, ולגבי הטכנולוגיה, הרי כולנו יודעים שללא המחשב או ללא הטלפון הנידי שלנו לא היינו מחזיקים מעמד ולו חמש דקות.

התוצאה של ההתנהלות הזאת היא שכל עסק באשר הוא חייב להילחם על כל לקוח, ובימינו רוב המלחמה על הלקוחות נמצאת באתרי האינטרנט השונים וברשתות החברתיות כמו פייסבוק, והיא נעשית, בין היתר, על ידי קניית לייקים לפייסבוק.

למה לקנות לייקים

ראשית, נסביר כמובן שבמונח לייקים מתכוונים לאותם אנשים אשר סימנו בפייסבוק שהם אהבו את התמונה שהם ראו, את המסר שהם קראו, את האתר שאליו הם נכנסו או כל דבר אחר בסגנון זה.

אם לעסק מסוים יש עמוד פייסבוק עסקי והוא רוצה, ובצדק, לנצל את יכולות הפייסבוק כדי לקדם את האתר שלו, עליו להשיג כמה שיותר לייקים. כאשר לקוח פוטנציאלי חדש נכנס לעמוד האינטרנט של אותו העסק ורואה שיש לו רק 10 לייקים, סביר להניח שהוא ילך לחפש עמוד של עסק אחר אשר לו יש הרבה יותר לייקים. אחת מהשיטות להתמודד עם התופעה הזאת, היא על ידי קניית לייקים לפייסבוק.

העסק מתקדם

מדהים לראות שככל שיש יותר לייקים לעסק כלשהו, בין אם מדובר על עסק שהוא מסעדה או באר ובין אם מדובר על עסק בכל תחום אחר, אנשים נכנסים יותר ויותר לעמוד הפייסבוק של אותו העסק כדי להכיר אותו. הלייקים, שאולי נראים כמו משהו מאוד פשוט וחסר חשיבות, הם לפעמים מה שקובע האם עסק מסוים יצליח בגדול או לא ולכן זה משמעותי.

 

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיסי ביקור – מוצר חובה או הוצאה מיותרת?
  כרטיסי ביקור נפוצים מאוד בקרב עסקים גדולים וקטנים כאחד, ניתן למצוא כרטיסי ביקור גם בחברות ענק...
קרא עוד »
מאי 19, 2014
מתחיל פרסום בפייסבוק? אלו הן 3 הטעויות הנפוצות שכולם עושים
כל אחד שמתחיל לפרסם בפייסבוק חייב לבדוק לפחות את התחום ולראות כיצד הוא יכול לייעל את ניהול הקמפיין...
קרא עוד »
ינו 11, 2017
הדרך למיתוג עסקי נכון באינטרנט
איזה בעל עסק בימינו לא יודע לומר שכמעט כל התחרות על הלקוחות השונים מתרחשת בזירה הווירטואלית? כולנו...
קרא עוד »
מאי 22, 2018