שיפור מהירות אתר – למה זה חשוב?

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על בניית אתרי אינטרנט או שדרוג אתר קיים, אז אנו מתייחסים להיבטים שקשורים לתוכן ועיצוב. זה נכון שמדובר על פרטים מאוד חשובים, אך לא היחידים. הקמת אתר אינטרנט חדש או שדרוג אתר קיים, מתייחס בראש ובראשונה להיבטים טכניים. 

אחד מאותם היבטים טכניים מתייחס לשדרוג ושיפור מהירות האתר. מדובר על שיפור אשר נועד לעזור לאנשים לגלוש באתר בצורה הרבה יותר נוחה, הרבה יותר יעילה ומהירה. אנחנו צריכים למצוא את הדרכים כיצד לבצע שיפור מהירות אתר באופן כזה, שכל עמוד יטען מהר יותר, ובאופן כזה שיהיה קל לעבוד מעמוד אחד לשני בצורה פשוטה. 

צריך להבין, כשגולש נכנס לאתר, הוא לא מתייחס רק לתוכן ולעיצוב אלא לחוויית הגלישה באתר באופן מלא. קרי, הוא מתייחס באופן ספציפי לדרך בה הוא יכול להתנהל בתוך האתר בשביל ליהנות ממנו ולחוות אותו עד הסוף. לכן, אנחנו צריכים לספק לו כלים שהאתר יעבוד באופן מהיר. 

איך עושים את זה?

יש כמה דרכים בשביל לשדרג את מהירות האתר. יש כלים טכניים שיכולים להביא לידי כך שהאתר שלנו יעבוד מהר יותר, על כך יעבדו מתכנתים שישפרו רכיבים באתר, יחליפו חבילת אחסון או כל דבר אחר שיכול לשפר את המהירות שלו. 

מעבר לכך, הרי שאנחנו יכולים להתקין באתר פריטים וקבצים שלא יגרמו לו להיטען במשך זמן רב. למשל, תמונות בקבצים קטנים, פונטים מתאימים ועוד. אם אנחנו נעמיס על האתר קבצים גדולים מדי, זה עלול לתקוע אותו ולגרום לו לעבוד לאט. אך אם אנחנו נבנה אתר עם קבצים קטנים, אזי שהוא יוכל לפעול במהירות ללא שום בעיה. בצורה כזו אנחנו מספקים לגולש חווית גלישה.

תמיד רצוי ונוכל להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע מתחום קידום אתרים אורגני אשר יוכלו להנחות אותו לסייע לנו בכל הקשור אל האתר שלנו.

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשירי מדידה לחשמל – אלו מכשירים אתם צריכים
מכשירי מדידה איכותיים לחשמל יכולים לחסוך לכם לא מעט זמן יקר ומאמץ למציאת מקור התקלה. חשמלאים רבים...
קרא עוד »
מרץ 14, 2020
אביזרים לסלולר
  פעמים רבות אנו מגלים כי אביזרים לטלפון סלולרי משדרגים את ההתנהלות שלנו. מאמר זה יגולל בפניכם אודות...
קרא עוד »
אפר 21, 2014
קידום אתרים בירושלים יהושע – איך עושים את זה נכון
תחום קידום אתרים מתחלק בגדול לשניים. קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן. כל מי שמתעסק בקידום אתרים...
קרא עוד »
פבר 19, 2022