אחד הדברים החשובים כאשר מתחילים קמפיין שיווק באינטרנט, זה לעשות את כל ההכנות הדרושות לצורך כך. חלק מההכנות זה לא רק לדאוג שהאתר יהיה מותאם היטב לגוגל, שזה דבר קריטי מאין כמוהו, אלא לבדוק היטב עד כמה האתר שלכם מותאם לגוגל, גם מבחינת זה שתוצאות החיפוש יהיו חיוביות כאשר רושמים את שם העסק שלכם באינטרנט.

הרי מה כאן הרעיון? נניח אתם מתחילים קמפיין מצויין של קידום אתרים, והכול באמת הצליח יפה, התקדמתם בגוגל והגעתם להיות במקומות הראשונים בכל הביטויים הרלוונטיים לכם.

הבעיה היא שכאשר מתחילים להתעניין בכם ורושמים את שם העסק שלכם באינטרנט, מקבלים תוצאות ממש מצחיקות, נניח שיש לכם בית דפוס, אז אתם רושמים את שם בית הדפוס שלכם בגוגל ופתאום רואים שיש עליכם תוצאות שליליות, דהיינו דברים רעים שמישהו כתב. איזה דבר מצער זה.

אז למרות הכול, מומלץ באמת לקחת חלק מהקמפיין שלכם של קידום אתרים ולהפנות את המשאבים הללו לפיזור כתבות חיוביות באינטרנט כדי להגיע למצב שכאשר אתם מחפשים את השם שלכם באינטרנט, אתם רואים אך ורק דברים חיוביים. הרי זה החלק החשוב ביותר.

אז למה זה בכלל חלק מקידום אתרים?

חלק גדול מהעשייה שנקראת מחיקת כתבות שליליות באינטרנט, זה למעשה קידום אתרים רגיל לחלוטין. מה הכוונה? בהליך רגיל של קידום ברשת, אנחנו מתרכזים בקידום אתר אחד או למעשה כתבה אחת( תוצאה אחת, שהיא האתר שלכם) ומנסים לעלות אותו כמה שיותר למעלה, אז במקרה הזה של מחיקת כתבות שליליות, אנחנו עושים בדיוק את ההיפך, אנחנו למעשה מנסים להוריד תוצאה אחת או יותר, למטה.

בעצם, יש כאן הליך שהוא הפוך, במקום לעלות תוצאה כל שהיא למעלה, אנחנו מנסים לעלות את כל התוצאות האחרות חוץ מזו שלנו למעלה. התהליך הוא די דומה אבל קצת יותר קשה. היות ובמקרה הזה אנחנו למעשה מקדמים שש או שמונה כתבות ולא רק אחת מהן.

מי נותן את השירותים הללו?

בדרך כלל אלו חברות קידום אתרים רגילות שגם מתמחות בתחום הזה של המחיקת אזכורים. רק חשוב מאוד לבדוק האם החברה שאתם רוצים לעשות איתה את הפעילות היא באמת מבינה בתחום מחיקת אזכורים, כדי שלא תיפלו בטעות עם חברה שלא באמת מבינה בזה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *