קריפטו – מאיפה בא השם?

המונח "קריפטו" ב"מטבע קריפטו" מגיע מתחום ההצפנה. קריפטוגרפיה היא תרגול של שימוש באלגוריתמים מתמטיים וטכניקות לאבטחה והגנה על מידע. בהקשר של מטבעות קריפטוגרפיים, נעשה שימוש בקריפטוגרפיה לאבטחת עסקאות, בקרה על יצירת יחידות חדשות ואימות העברת נכסים.

ניתן לסחור במטבעות קריפטו דוגמת ביטקוין בפלטפורמות שונות המכונות בורסות קריפטו. בורסות אלו משמשות כמקומות שוק מקוונים שבהם משתמשים יכולים לקנות, למכור ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים. 

כמה בורסות קריפטו פופולריות כוללות:

1. Coinbase: Coinbase היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית ידועה וידידותית למשתמש התומכת במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. זה פונה לסוחרים מתחילים ומנוסים כאחד.

2. Binance: Binance היא אחת מבורסות המטבעות הקריפטו הגדולות מבחינת נפח מסחר. הוא מציע מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים ותכונות מסחר מתקדמות לסוחרים מנוסים.

3. Kraken: Kraken היא בורסה בעלת מוניטין המספקת פלטפורמה מאובטחת לקנייה, מכירה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים. הוא מציע כלי מסחר ותכונות מתקדמים עבור משתמשים מנוסים יותר.

4. Bitstamp: Bitstamp היא אחת מבורסות ה-cryptocurrency הוותיקות וידועה באמצעי האבטחה החזקים שלה. הוא תומך במטבעות קריפטוגרפיים שונים ומציע ממשק מסחר ידידותי למשתמש.

5. תאומים: תאומים היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיים מוסדרת שמעניקה עדיפות לאבטחה ותאימות. הוא מספק פלטפורמה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים גדולים ומציע תכונות כמו קניות חוזרות והתראות מחיר.

6. Huobi: Huobi היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית עולמית התומכת במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים ומציעה אפשרויות מסחר שונות, כולל מסחר נקודתי, חוזים עתידיים ומסחר במרווח.

אלו הן רק כמה דוגמאות לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים, ויש עוד הרבה אחרות זמינות. חשוב לבצע מחקר מעמיק ולשקול גורמים כמו אבטחה, עמלות, מטבעות קריפטוגרפיים זמינים, ממשק משתמש ותמיכת לקוחות בעת בחירת בורסת מטבעות קריפטוגרפיים.

למידע נוסף: http://rorisrael.com/he/companies/bits-of-gold#sthash.aJpc27cn.dpbs

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יצירת תקנון לאתר – מה חשוב לדעת
כל אתר אינטרנט, בין אם הוא אתר מכירות, אתר חדשות או אתר אחר חייב שיהיה לו תקנון אשר יגדיר את אופי...
קרא עוד »
אוג 29, 2017
לשם מה אנחנו צריכים מוצרי פרסום?
בכדי לפתח את המותג שלנו אנחנו צריכים להשקיע רבות, עלינו לקשור את הצרכנים אל המוצר שלנו ולעשות הכול...
קרא עוד »
אפר 18, 2017
קורס סייבר – מה זה? מה לומדים? מהם תנאי קבלה? הסבר מקיף
כל עסק, חברה או ארגון יודעים כי כיום האיום הממשי שעומד תמיד על הפרק הוא פריצה למערכות הממוחשבות שלהם....
קרא עוד »
דצמ 24, 2020