כל מה שכדאי להכיר על הדמיית אפליקציות ליזמים

בעידן שאנו חיים בו כיום אפליקציות תופסות חלק מרכזי וחשוב בחיים של כל אחד מאתנו. אפליקציות הן לא רק משחקים אטרקטיביים לשעות הפנאי אלא שיש גם אפליקציות המשמשות לצרכים אישיים, עסקיים ואחרים. יזמים וחברות סטארטאפ רבות משקיעות בפיתוח הדמיית אפליקציה לפני הדבר האמיתי, זאת כדי להעניק לשותפים או למשקיעים את האופציה לחוות באופן כמעט מלא את הדבר האמיתי. הדמיית אפליקציה ליזמים הוא דמו פרוטוטייפ של חברת שטיבל והוא יהיה השלב הראשון בדרך להגשמת החלום העסקי שלך. לפני שאתם משקיעים בפיתוח אפליקציה, אפיון מלא והשקעה כלכלית גדולה, תוכלו לפתח הדמיה של האפליקציה והאפשרויות המוצעות בה המציגה באופן חי יותר את האופציות שלה.

 

מה הכוונה הדמיית אפליקציות ליזמים?

הדמיית אפליקציות ליזמים היא למעשה בניית Prototype לאפליקציה. הרי שאפליקציה עולה בין עשרות למאות אלפי שקלים לפיתוח (תלוי בעיצובים הנדרשים, רמת מורכבות, סביבת פיתוח ועוד) ולפני שמשקיעים סכומים שכאלה רצוי להשקיע בבניית דוגמה או הדמייה שתציג למשקיעים, שותפים ואנשים אחרים את האפליקציה והאפשרויות השונות בה.

 

למה להשקיע עוד כסף בפיתוח שילך לפח לאחר מכן?

הכסף לא הולך לפח וכי תוכלו להשתמש גם בעיצוב של ההדמיה וגם באפיון שלה כבסיס לפיתוח האפליקציה הסופית שלכם.

 

כיצד זה יכול לתרום לנו לגיוס משקיעים?

באמצעות מוקאפים, מצגות ואפילו סרטוני מכירות/סרטוני תדמית ניתן להציג את האפליקציה בצורה מעט יותר ויזואלית למשקיעים אולם אין טוב יותר מהחוויה המוחשית של השימוש באפליקציה הלכה למעשה והצגתה למשקיעים בדרך הזו. התחושה והחוויה תהיה שונה בהרבה מזו שתמונות במצגת יכולות להעביר ולכן ככל שהעוצמה של הצגת האפליקציה תהיה גדולה וטובה יותר כך הסיכוי לשווק אותה למשקיעים ושותפים.  לפרטים נוספים היכנסו לאתר של שטיבל או צרו קשר עם הצוות המקצועי שישמח לסייע לכם בנושא.

 

צרו קשר עם חברה לפיתוח אפליקציות.

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרך למיתוג עסקי נכון באינטרנט
איזה בעל עסק בימינו לא יודע לומר שכמעט כל התחרות על הלקוחות השונים מתרחשת בזירה הווירטואלית? כולנו...
קרא עוד »
מאי 22, 2018
שיווק באמצעות תוכן
הגיע הזמן לדבר על תוכן, אותו תוכן שמניע לא מעט עסקים ומביא לא מעט לקוחות, אתם יכולים לכנות את זה תכנית...
קרא עוד »
מרץ 07, 2017
עיצוב אלבום חתונה – אל תתפשרו
תמונות מחתונה? אין מה לומר, החתונה היא אירוע גדול ומשמעותי מאוד בחיים שלנו, וכדאי לכל אחד מאתנו לשמור...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021