על חשיבותו העצום של עיצוב ונראות האתר, קיימים ספרים ומאמרי רשת רבים אשר מביאים בפנינו את הסודות הגדולים, על חשיבות ממשק נעים ונוח לשימוש עבור משתמש קצה, מה שיגרום לו, לרצות ולבקר באתרנו פעם אחר פעם.

אילו איכויות חשוב שיהיו למעצב UI UX |

לפני שבוחרים מעצב UI Design לאתר שלנו, חשוב שהוא יבין את הרצונות שלנו שאותם נרצה לקבל מהאתר ולשם מה הוא נועד ובעיקר, לאיזה סוג קהל הוא יותאם. לא בטוח שאפיון אתר למוצרי חשמל יהיה זהה בהכרח לאפיון אתר בלוג או אתר המתעסק בכתיבה שיווקית.

מדוע חשוב לבחור מתכנת מומחה לעיצוב האתר שלנו? |

כשמתכנת טוב מבין, עבור איזה קהל האתר נבנה ומה הציפיות שלנו לגבי נראות האתר וחווית המשתמש שנרצה לקבל ממנו, הרי שהמצב כבר יראה אחרת מאשר לעשות זאת ללא בדיקה מקיפה על אופי הגולשים ומה הם ירצו לראות כאשר הם יכנסו לנו לאתר.

לכן, מתכנת טוב שיבין את רצון האתר ואת אופיו, כבר בבחירת אחד כזה, עשינו חצי עבודה בכל הקשור למשיכת גולשים, וכך, במידה והאתר שלנו הוא אתר מכירות, הרי שהרווחנו קונים חדשים שבטוח יבקרו שוב רק בגלל ממשק נוח ואפיון אתר מעולה המתאים לשימושם כמשתמשי קצה.

כמה גדולה היא חשיבות של UI באתר שלנו? |

באתרי ממשל וכן באתרי בנקים וכאלו שאינם מסונכרנים עם אפיון הראוי לזמן מתקדם זה, אם תכנסו לתוכם, תאבדו מהר מאוד את החשק להמשיך לשוטט בהם רק מהסיבה הכה פשוטה שהכפתורים בהם, אינם מובנים ולא ברור לאן הם לוקחים אותנו באתר. זה בלי לדבר על המיקום שהם נמצאים באתרים אלו

על אפיון ה UI בממשק האתר שלכם, יהיה כדאי לכם לחשוב המון. עיצוב חווית משתמש אלו אשר גורמים לכל מבקר באתר להנות בו ולהמשיך לשוטט בו כמה שיותר זמן. ככל שחווית הגלישה של משתמש קצה, תהיה כיפית ונעימה יותר, כך גם האתר, מבחינת כניסות יראה אחרת מה שייתן לכם תמורה מעולה במידה והאתר שלכם הוא אתר מכירות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *