אם אתם מחפשים כלי עזר שיספקו את הדרך הקלה לשווק דיגיטאלית כל מוצר ושירות, חשוב שתכירו אתר בשם digitalbox . אתר זה, מכיל כלים חשובים עבור מקדמים, משווקים ושאר אנשי מקצוע, שעיקר עבודתם היא שיווק ברשת. באתר תוכלו להכיר כלי שיווק חכמים ויעילים, עליהם נפרט בהמשך.

אז מה זה ?digitalbox ומה הכלים שהוא מציע?

Digitalbox הוא אתר בו המלצות על כלים שימושיים לפרסום ברשת, כמו: כלי אחסון אתרי וורדפרס, תוכנות שימושיות ליצירת פופאפים, ושאר אמצעים דרושים עבור מקדמים בדיגיטל. עוד אפשר למצוא באתר המלצות על מגוון פלטפורמות לבניית אתרים, המלצות לחברות אחסון אתרי וורדפרס, לדעת איך לבחור אתר תמונות טוב, איתור מערכת יצירת הרשמות ופניות מלקוחות, כמו גם תוכנה קלה ליצירת מודעות.

אבל מדוע צריך את הכלים האלה? כדי להבין, מומלץ לבחון כל כלי והיעילות שלו:

פלטפורמות לבניית אתרים – מי שירצה לבנות עבור לקוח אתר אינטרנט טוב, יוכל למצוא מגוון פלטפורמות חינמיות לבניית אתרים. בין הכלים הפופולאריים ניתן למצוא את WIX, ווורדפרס, ושאר תוכנות חינמיות וקלות לשימוש.

אחסון אתרי וורדפרס – בשל הפופולאריות של אתרים שנבנים באמצעות וורדפרס, רבים מחפשים חברת אחסון אתרים טובה, שתתאים לצרכים של אתרי וורדפרס.

אתר תמונות טוב – בעולם דיגיטלי מתקדם, חשוב לבחור תמונות שנראות מקוריות ואותנטיות עבור עיצוב אתרים, דפי נחיתה, באנרנים ועוד. לכן חשוב לבחור אתר תמונות מעולה.

מערכת יצירת הרשמות ופניות מלקוחות – כדי להגדיל את הפניות עבור בית העסק, יש לאתר מערכת דיוור טובה, שתשלח באופן אוטומטי מיילים אל לקוחות קיימים ופוטנציאליים. בכך הלקוח יוכל לייצר קשר מידי וקל עם הלקוחות.

תוכנה קלה ליצירת מודעות פופאפ – כדי לייצר תנועה ויצירת קשר באתר, רצוי לבנות מודעות קופצות (פופ אפ ) באמצעות תוכנות קלה ונגישות כמו Poptin. כל אלה יובילו אתכם ליצירת קידום טוב יותר עבור לקוחות כמו גם עבורכם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *