קורס ג'אווה סקריפט לילדים או קורס פייתון לילדים – מה ההבדלים?

קורס ג'אווה סקריפט לילדים או קורס פייתון לילדים – מה ההבדלים?

לימודי מחשבים ותכנות כבר מגיל קטן יכולים לסייע לילדים שלכם לפתוח אינספור דלתות בעתיד. עולם התכנות והמחשבים הוא לא רק ההווה אלא גם העתיד. שפות התכנות משמשות לא רק לפיתוח משחקים אלא לפיתוח מערכות שונות, אתרי אינטרנט, אפליקציות, אבטחת מידע ועוד. אלה משמשות אותנו בכל תחומי החיים ואפילו ליצירת רובוטים, מכונות ומכשירים מבוססים בינה מלאכותית. בין שפות התכנות הפופולריות והחשובות ביותר כיום היא השפה ג'אווה סקריפט (Java Script) ושפה נוספת חשובה לא פחות כיום היא שפת הפייתון. 

לימודי ג'אווה סקריפט:

ג'אווה סקריפט היא שפת תכנות הנמצאת בכל אתר שתגיעו אליו. היא למעשה מציגה בצורה דינמית ואינטראקטיבית את הפקודות ושורות הקוד אל מול הדפדפן שלכם. לדוגמה: לחיצה על כפתורים, מעבר העכבר ועוד. כמובן ששפת תכנות זו היא הרבה מעבר לעיצוב ובנייה של אתרים אלא שהיא גם משמשת לפיתוח של אפליקציות, לבניית משחקי מחשב, ליצירת אנימציות ועוד. קורס JavaScript לילדים, המשמש כבסיס לשפות תכנות רבות אחרות, יכול לפתוח לכל ילד את הדלתות למגוון רחב של תחומים ותפקידים בתחום התכנות בקריירה העתידית שלו.

לימודי פייתון:

הפייתון היא שפת תכנות חדשה יחסית אולם היא מאוד פופולארית וחשובה כיום. היא משמשת אותנו במגוון רחב של תחומים ושימושים ומסייעת בעיקר לניתוח נתוני ביג דאטה ונוסחאות מורכבות באמצעות מנגנונים אוטומטיים שונים. השפה הינה קוד פתוח ומאפשרת גם שימוש בפיצ'רים שמתכנתים אחרים פתחו לאורך השנים לצרוך בניית קוד מהירה וקלה יותר. 

למה כדאי לרשום את הילדים שלנו?

שתי השפות הללו חשובות מאוד ופופולאריות מאוד כיום. אין ספק כי גם הם התחומים שלהם מקבילים אולם לעתים בהתאם לשאיפות של הילד כדאי יהיה לראות מה הוא מעדיף. למשל אם הוא מעדיף לבנות משחקים או אתרי אינטרנט כדאי לו ללמוד קודם JS ואם הוא מעדיף לבנות משהו מבוסס בינה מלאכותית כדאי יהיה לו להירשם ללימודי חוג Python לילדים.

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי צריך SEO?
השאלה שעומדת בכותרת המאמר, משולה במובנים מסוימים לשאלה, מי צריך פרסום ושיווק, מי צריך לפרסם את עצמו...
קרא עוד »
פבר 05, 2019
פיתוח מערכות  Web – נותנים למומחים לעשות זאת
פיתוח מערכות אינטרנט הוא תהליך של יצירה ותחזוקה של אתרי אינטרנט, יישומי אינטרנט ושירותי אינטרנט. זה...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
איך עושים כסף באינטרנט
בדורות הקודמים האמינו שבארצות הברית הכסף צומח על העצים. כיום, ברור לנו שזה לא עובד כך, אבל מי שמבין את...
קרא עוד »
יונ 01, 2021