כיום ישנם מגוון אמצעי תשלום שונים עבור רכישות שונות. ניתן לשלם במזומן, בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית, באפליקציות ייעודיות כגון: ביט או פייבוקס וכמובן, צקים. על אף שהצקים מהווים לכאורה אמצעי תשלום פחות מודרני מאמצעי התשלום שקיימים כיום, אין ספק שיש להם לא מעט יתרונות גם כיום. אם שקלתם לוותר על הצקים כאמצעי תשלום, חשוב מאוד שתבינו את כלל היתרונות של תשלום בצקים ותשאירו את האופציה המדוברת כאופציה קיימת.

 

באילו מקרים משתלם לשלם בצקים?

ישנם לא מעט מקרים בהם בהחלט משתלם להשתמש בצקים. הצקים, בניגוד לכרטיס האשראי, אינם תופסים לכם מסגרת כלשהי בכרטיס. את הצקים ניתן לשלם כיום כמעט בכל חנות המכבדת אמצעי תשלום שונים, כאשר היתרון המרכזי שבהם הוא האפשרות לחלק באמצעותם תשלום גדול כלשהו למספר תשלום שונים. בעוד שכאשר מחלקים תשלום גדול כלשהו בכרטיס האשראי, הסכום כולו יתפוס את מסגרת כרטיס האשראי, הרי שתשלום בצקים יאפשר לכם את פרישת התשלום מבלי לתפוס לכם מסגרת כלשהי. הצקים הם אמצעי תשלום נוח. אם אין לכם מזומן ניתן לשלם באמצעותם גם בסכומים לא מאוד גבוהים, לא פעם אתם יכולים לקבוע את תאריך שבו ירד הצק מחשבון הבנק שלכם, במידה ובעל העסק שאתם רוכשים ממנו מסכים. רכישה בצקית כדאית מאוד עבור רכישת מוצרים יקרים, רכישת מוצרים שאינכם רוצים לשלם עליהם באופן מיידי ועוד.

 

צקים לעסקים

מרבית העסקים משתמשים כיום בצקים. מדובר על אמצעי תשלום שקל מאוד להשתמש בו לצורך רכישה מספקים בסכומים גבוהים, לצורך תשלום משכורת או חלוקת שי לחגים עבור עובדים ועוד. עסקים כיום יכולים לבחור בהדפסת צקים מיוחדים עבור העסק בבתי דפוס ייעודיים אשר מספקים את השירות המדובר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *