אם אתם פוחדים מהרשמה ללימודים באחת מהאוניברסיטאות או מהמכללות בארץ, וזאת בשל עלות שנת לימודים גובהה – חשוב שתדעו כי ישנן דרכים בהן תוכלו לשנות קריירה, לקחת קורס שיקדם אתכם הלאה, כמו גם להעשיר את עולמם בסכומים נמוכים.

כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ותחרות בשוק הלימודים, אפשר לרכוש ידע ואפילו לפתח קריירה חדשה בפחות מאלף שקלים! אז כיצד עושים זאת? הנה כמה דרכים חכמות:

קורסים און ליין – הקדמה והיכולת ללמוד ולדעת הכל דרך האינטרנט, הופכת את תחום הלימודים לנגיש יותר, גם עבור מי שלא יכול לממן השלכה גבוהה, כמו גם עבור שמי שאין לו זמן להגיע אל לימודים בשעות המקובלות. קורסים אונליין מקנים לרבים את היכולת ליהנות מידע, הרצאות, כלים חשובים,  תרגול החומר דרך סימולציות תוך קבלת תמיכה מאנשי מקצוע ומנטורים בתחום אותו בחרתם. בכך אפשר לשלב לימודים עם עבודה ולבחור בקורסים בעלות נמוכה. למידע נוסף היכנסו לאתר Webacademix.

השוואת מחירים –  הגישו מועמדות למספר מכלות או אוניברסיטאות בארץ וקבלו הצעות מחיר עבור שנת הלימודים או עבור קורסים המתקיימים בחברות, מכללות ומסודות לימוד. באמצעות השוואת מחירים, תוכלו לבחור במחיר הנוח ביותר, אך זאת ללא פשרה על איכות מוסד הלימוד.

לימודים בחו"ל – מי שריצה להוזיל עלויות, יוכל לברר על לימודים בחו"ל. כיום סטודנטים בעלי אזרחות אירופאית יכולים לקבל מימון ומלגות לימודים בחול, כמו גם שמחירי שנת הלימוד באוניברסיטאיות באירופה, נחשבים נמוכות משמעותית מעלויות שנת הלימודים בארץ. לכן רבים בוחרים ללמוד לתואר ראשון או למקצועות שונים – דווקא במכללות מעבר לים.

לימוד עצמי – ישנם אנשים שנחשבים אוטודידקטים, משמע: כאלה שיכולים ללמוד לכל מבחן או כל חומר לבד. במידה ואתם נמנים עם אותם ברי מזל, תוכלו לאסוף חומרים על כל תחום באינטרנט או בספרות מקצועיות, וללמד את עצמכם כל מקצוע באופן עצמאי.

כל אלה ואחרים יספקו לכם את כל המידע הדרוש לקרירה חדשה, שינוי מקצועי, או העשרת הידע האישי. ניתן ללמוד קורסים מיוחדים כמו טיפול בחרדה בשיטת CBT.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *