במהלך כמה שבועות, תוכלו לחקור ולהתנסות במגוון סגנונות וטכניקות צילום כדי לפתח את הפרספקטיבה והפרקטיקה האמנותית הייחודית שלכם. תוכלו לבנות בסיס איתן בחדר האפלה הדיגיטלי והמסורתי, ללמוד תהליכים היסטוריים, טכניקות תאורה וכיצד ליצור ספר צילומי עבודת יד.

לימודי צילום לנוער – לפתח את הכישרון בגיל צעיר

ימי האומנים הצעירים מורכבים הן מעבודות כיתה והן מעבודות שדה. כלומר ניתן למצוא בהם הרצאות וביקורות, הדגמות, צילומים, עריכה, כתיבה, תזרים עבודה ממוחשב או עבודת חדר אפל לצילום אומנותי, תלוי בסדנה.

לימודי צילום לנוער עם אנשי מקצוע

כל המדריכים הם אנשי מקצוע מוכשרים בתעשייה כמו גם אנשי חינוך מנוסים, וכל אחד מהם עובד עם עוזר הוראה, ומספק תמיכה נוספת בכיתתו. 

הסטודנטים או התלמידים הקטנים והנוער, עסוקים כל שעות היום ובשעות הערב, במצגות מהפקולטה לתואר שני בצילום. 

לפתח את כישרון הצילום כבר בגיל צעיר

ילדים ונוער, מקבלים יותר וזוכרים בצורה חלקה יותר את החומרים הנדרשים והנלמדים. בכל מה שקשור לצילום, הסדנאות שיעניקו להם בגיל כזה, יישמרו בראשם לשנים ארוכות שכן הם נקיים במחשבותיהם כדי לקבל תוכן רחב וכן לזכור אותו.

זה בדיוק הגיל שבו כדאי לכם לקחת את הילד או הילדה שלכם לקורס צילום כבר בגיל צעיר. הקליטה המהירה של החומר הנלמד תעשה את שלה והם ואתם רק תרוויחו מזה.

קורס צילום לנוער – כמה זה עולה?

ישנם קורסים רבים של צילום לנוער והמחירים בהם משתנים ממקום למקום ומגיל כזה לאחר. ערכו סקר שוק לפני שאתם שמים את אחד הילדים שלכם בקורס כזה, כך תוכלו למקסם את המחירים ולקבל את המחיר המתאים לכם.
מוזמנים להתרשם כדוגמא מקורס צילום לנוער ב'ירוק בית ספר לתקשורת חזותית':
https://www.yarokonline.co.il/blank-3

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *