בניית אתרים בוורדפרס

 

בחמש השנים האחרונות הציבור הישראלי גילה את בניית האתרים בוורדפרס. הגילוי של בנייה באמצעות הוורדפרס הינו להיט בקרב מדינות שונות ברחבי העולם כבר מספר שנים לא קטן. מאמר זה יסביר על מה מדובר ומה היתרונות של שימוש במערכת זו וזאת בהשוואה אל מערכות אחרות.

 

מהו וורדפרס

וורדפרס הוא השם של מערכת לניהול תכנים בעלת קוד פתוח. כאן מדובר על אחת המערכות המוכרות וכן הפופולאריות ביותר בכל רחבי העולם וזו אשר רבים מעדיפים שהאתר שלהם ייבנה בה. אם בתחילתה המערכת שימשה לבלוגים וזכתה לתהילה, בעשור האחרון ניתן לראות כי רבים מציעים שירות בניית אתרים בוורדפרס משום היתרונות הרבים של המערכת והעלויות האטרקטיביות של כל פעולה וזאת בהשוואה אל עלות בניית אתרים איכותיים אשר יכולה להיות גבוהה מאוד.

 

בנייה בוורדפרס- מקצוען או לבד?

נכון להיום לכל אחד יש את הבחירה באם לבנות אתר אינטרנט דרך מערכת זו לבד או לפנות אל איש מקצוע אשר מומחה בשירות בניית אתרים בוורדפרס. אם אתם מעוניינים להכיר את המערכת ואינכם זקוקים לאתר אינטרנט אשר ייצג מוצר או שירות של החברה שלכם, אכן תוכלו לבנות במהירות אתר באמצעות המערכת ולשדרג אותו תוך כדי היכרות כל השירותים שמציע הוורדפרס. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט מרשים ותדמיתי של העסק שלכם, תמיד מומלץ לפנות אל מקצוען אשר יידע כיצד לבצע אפיון והתאמה מושלמת של האתר לצרכים של הלקוח העסקי וכן לשים דגש על פונקציות מסוימות הקשורות אל השפה העברית וזאת על מנת שלא יהיה מצב שבאתר יתגלו טעויות לא מקצועיות.

 

מידע נוסף על בניית אתרים ושיווק באינטרנט ניתן למצוא במאמר הבא מאת דרור אלון.

 

לסיכום, היתרונות של בניית אתרים בוורדפרס רבים. חלק מאותם יתרונות באים לידי ביטוי בעלות בניית האתר, בקלות של השימוש באתר, בפונקציות הרבות, בתוספים ועוד. 

כללי קידום אתרים שיווק באינטרנט שיווק עסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג עסקים כיצד עושים את זה נכון
העסק שאתה מנהלים או העסק שאתם רוצים לפתוח - חייב להיות ממותג נכון בעיני הלקוחות על מנת שהלקוח יזהה את...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
הכנסה נוספת מהבית
עקב השימוש הנרחב במחשב ובטלפון הסלולרי, אפשר לבצע עבודות רבות מהבית ובדרך זו ליצור הכנסה נוספת מהבית,...
קרא עוד »
פבר 25, 2021
עיצוב גרפי באינטרנט
אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתעשייה זה מעצבים גרפים וגרפיקאים! אם אתם אוהבים את עולם העיצוב תמונות,...
קרא עוד »
אוג 20, 2018