שאלות ותשובות

למה בכלל לשכתב מאמרים?

שאלה טובה. הרי אפשר להפיץ את אותו מאמר בעשרות מאמרים, זה אותו דבר לא?

אז זהו – שלא! בגוגל העולמי השיטה הזאת כבר לא עובדת מזמן וגם אם כן, זה עובד רק לטווח קצר. גוגל הוא לא פראייר, ומשפר את האלגוריתם שלו באופן שוטף. לאחר זמן קצר גוגל יוריד אם הערך של הקישורים מהמאמרים המשוכפלים במקרה הטוב, או יסיר אותם לגמרי מהאינדקס במקרה הפחות טוב.

בשביל לבנות אסטרטגיית קידום נכונה וארוכת טווח, בין אם זה עבור אתרים שלנו ועל אחת כמה וכמה עבור לקוחות שלנו, עלינו לחשוב יעיל וחכם. כל שינוי אלגוריתמי שמתרחש ב Google.com יגיע גם לישראל במוקדם או במאוחר. לכן, עלינו להיערך בהתאם ולהשתמש בשיטות היעילות ביותר לטווח הארוך – בין היתר, שימוש במאמרים שונים למטרות קידום.

מעבר לסיבות הנ"ל, יש עוד 3 סיבות חשובות למה לא להפיץ תוכן משוכפל:

  • עלות מול תועלת: כתיבת 50 מאמרים מקוריים יכולה לעלות הרבה מאד כסף, לעומת שכתוב מאמרים איכותי שייתן לכם תוצאה מאד יפה במחיר זול באופן משמעותי וגם בפחות זמן!
  • "ידידותי לסביבה": תוכן משוכפל מעודד ספאם ולמעשה "מזהם" את הרשת. כולנו רוצים שהאינטרנט יהיה מקום טוב יותר, עם תוכן איכותי יותר, לא?
  • תהיו נחמדים: רוב בעלי האתרים ובעיקר בעלי אתרי מאמרים לא רוצים לפרסם תוכן משוכפל ולאחרונה מגלים פחות סובלנות לנושא, מתוך ידיעה שזה יפגע להם באתר!

למידע נוסף על חבילות ותעריפים, כנסו לכאן >>

איך זה בדיוק עובד?

iSpin עובד בצורה מאד פשוטה. אתם שולחים אלינו מאמר מקורי, כזה שלא פורסם באף מקום אחר באינטרנט, ואנו נשכתב אותו ל-50 מאמרים שונים זה מזה, כולל שכתוב של כותרות, ומילות מפתח – על מנת שהמאמרים יהיו כמה שיותר שונים אחד מהשני. אחוזי השונות נעים בין 60-100% ממאמר למאמר. חשוב מאד שתשלחו מאמר מקורי – כי זה מה שיכריע את איכות השכתוב. מאמרים משוכפלים לא יהיו יעילים באותה מידה, כי יש כבר "עקבות" שלהם באינטרנט!

מה שעליכם לצרף ביחד עם טופס ההזמנה הם הדברים הבאים:

  • מאמר מקורי
  • כותרת
  • ביטויי מפתח (עד 3) – ביטויי המפתח לא ישוכתבו על מנת שתוכלו להוציא מהם קישורים

למידע נוסף על חבילות ותעריפים, כנסו לכאן >>

היכן אפשר לפרסם את המאמרים המשוכתבים?

בגדול, בכל מקום בו יש ביקוש לתוכן מעניין ואיכותי. בין היתר אפשר להפיץ את המאמרים באתרי מאמרים, בלוגים, אתרי Web 2.0, בעלי אתרים שמעוניינים במאמר תמורת קישור, פורומים ועוד. רצוי לגוון במקורות בהם מפרסמים את המאמרים – תהיו יצירתיים, זה ישתלם לכם!

ואם אני לא מרוצה?

אין מצב! אם במידה כלשהי לא תהיה מרוצה מרמת השכתוב, נשמח לקבל ממך הערות קונקרטיות על מנת לשפר, ולהגיש לך את המאמרים בשנית.

אין אפשרות להחזר כספי, משום שמדובר בעבודה רבה שמושקעת על כל מאמר ומאמר. שביעות רצון הלקוחות הינו ערך עליון!

מהם אמצעי התשלום?

התשלום מתבצע אך ורק דרך טופס מאובטח של חברת PayPal. ניתן לשלם באמצעות חשבון PayPal או באמצעות כרטיס אשראי. כל התשלומים מבוצעים מראש ולא ניתן לשלם בצ'קים.

כמה זמן זה לוקח?

iSpin כרגע בשלבי הרצה. אנו מעריכים כי תוך 3-5 ימי עסקים תקבלו את המאמר המוכן. הזמנים עתידיים להתקצר בקרוב!

יש לכם שאלה שלא נענתה כאן? צרו קשר!